Twój-sms.pl

Gadżetownia

Opowiadanie
Jakiś czas temu kupiłam komputer i oczywiście weszłam do sieci... Na początku nic nie słyszałam o wirtualnej kawiarence...aż pewnego razu weszłam na właściwą stronę i od tego czasu zaczęła się moja przygoda. Poznawałam coraz to nowych ludzi... Skąd byli? Z Polski oraz ze świata... Poznałam osoby z Kanady, Australii, Niemiec. Wiele z tych znajomości przetrwało do dzisiaj.

Pewnego wieczoru zajrzałam do kawiarenki i wśród wielu znajomych osób zobaczyłam kogoś nowego. Po jakimś czasie osoba ta odezwała się do mnie... Zaczęliśmy rozmawiać...coraz więcej i coraz częściej. Poznawaliśmy się lepiej...Nasza znajomość ograniczała się do codziennych rozmów w kawiarence... Umawialiśmy się na konkretne godziny i rozmawialiśmy. Pisaliśmy także do siebie maile. Aż któregoś dnia w sobotę zadzwonił telefon...podniosłam słuchawkę i usłyszałam sympatyczny glos. Okazało się, że ON chciał mi zrobić niespodziankę, znalazł mój numer telefoniczny i zadzwonił. Rozmowa była bardzo krótka, bo jakoś tak dziwnie rozmawiało się słysząc własne głosy. Był to moment przełomowy... Coraz częściej dzwonił do mnie i ja coraz częściej dzwoniłam do niego. Po jakimś czasie stwierdziliśmy, że fajnie byłoby się spotkać (dzieli nas 700 km)... No i w końcu doszło do tego spotkania. Pojechałam samiutka do niego. Było to niesamowite przeżycie – strach... niepewność a później szczęście... szczęście. Poznałam osobiście kogoś, kto zmienił moje życie... Pokochaliśmy się dzięki komputerowi... dzięki sieci... dzięki kawiarence... Jesteśmy ze sobą już trochę czasu... Odwiedzamy się często.

Miłość komputerowa – jakie to banalne...ale prawdziwe... Niestety niedawno nasza miłość skończyła się. Byliśmy ze sobą pół roku... najcudowniejsze pół roku mojego życia... Niestety odległość była silniejsza... Teraz jesteśmy przyjaciółmi... Niczego nie żałuję! Było to niesamowite, szaleńcze uczucie... Kochałam i byłam kochana... Przez ten czas była najszczęśliwszą osobą. Dziękuję Ci KTOSIU za to wszystkim i życzę, żeby coś takiego przeżyli inni...

Autor: majeczkamp

Dodano: 01-03-2009

Komentarze
11:38 28-03-2009
opowiadanie jest niezłe.. troche za malo scen drastycznych.. jak to sie konczy zawsze na chatach w necie!
20:06 16-04-2009
bardzo ciekawa historia:)
09:45 21-04-2009
za dlugie...
Musisz być zalogowanym aby mód dodać komentarz. Jeżeli nie masz konta, kliknij tutaj aby się zarejestrować.
Dodaj opowiadanie
Musisz być zalogowanym aby mód dodać własne opowiadanie. Jeżeli nie masz konta, kliknij tutaj aby się zarejestrować.
Wszystkie opowiadania
Co to są opowiadania SMS?
Najprościej mówiąc sa to krótkie historyjki z udziałem telefonu.

Każdy z nas na pewno przeżył z nim wiele ciekawych sytuacji, na przykład przez pomyłkę wysłał smsa do kogos kto go nie powinien otrzymać lub zadzwonił do koleżanki żeby zrobić jej jakiś kawał...

Wszystkie ciekawe opowiadanie będziemy publikować na naszej stronie a ich autorzy będą nagradzani punktami konkursowymi!
Najnowsze tapety