Twój-sms.pl

Gadżetownia

Opowiadanie
U nas w szkole nie wolno nosić komórek... a ja oczywiście uzależniony od mojej kochanej nokii mam ją cały czas przy sobie. Na w-fie, jak gdyby nigdy nic, położyłem ją pod bluzą kumpla. Gdy ja biegałem on postanowił zrobić mi psikusa i schował ją do kieszeni. Po zajęciach poszedłem po swoją komóreczkę, a jej NIE BYŁO!! Tragedia; zrozpaczony zacząłem jej szukać, ale jej nigdzie nie było. Wtedy poleciała mi łezka z oka i oczywiście pani się zapytała co jest, a ja jej wtedy powiedziałem. Ona na to, że mi tak dobrze, bo nie można nosić fona do szkoły. Kumpel zobaczył, że się przeraziłem i dał mi go, a baba powiedziała, żebym jej go oddała i że mogą się po nią zgłosić rodzice!! A ja jak zwykle zwiałem... Od tamtej pory zawsze mam smycz albo kieszeń na fona i się z nim nie rozstaję.

Autor: knajmrodzki

Dodano: 02-04-2009

Musisz być zalogowanym aby mód dodać komentarz. Jeżeli nie masz konta, kliknij tutaj aby się zarejestrować.
Dodaj opowiadanie
Musisz być zalogowanym aby mód dodać własne opowiadanie. Jeżeli nie masz konta, kliknij tutaj aby się zarejestrować.
Wszystkie opowiadania
Co to są opowiadania SMS?
Najprościej mówiąc sa to krótkie historyjki z udziałem telefonu.

Każdy z nas na pewno przeżył z nim wiele ciekawych sytuacji, na przykład przez pomyłkę wysłał smsa do kogos kto go nie powinien otrzymać lub zadzwonił do koleżanki żeby zrobić jej jakiś kawał...

Wszystkie ciekawe opowiadanie będziemy publikować na naszej stronie a ich autorzy będą nagradzani punktami konkursowymi!
Najnowsze tapety